Linnameeskond sai napi kaotuse

Kuido Saarpuu
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna pärastlõunal mängis Paide linnameeskond Eesti jalgpalli meistriliiga kaheksandas voorus Paide kunstmuruväljakul JK Sillamäe Kaleviga, kellele kaotas 0:1.

Mängu ainus värav löödi esimese poolaja seitsmendal minutil. Värava autoriks oli sillamäelane Vitalis Stankevicius.
Möödunud hooajal jäi linnameeskond sillamäelastele alla kõigis neljas voorus (vastavalt tulemusega 0:6, 0:2, 0:3 ja 0:1).

Ühe võidu ja viigi ning kuus kaotust saanud Paide linnameeskond on hetkel meistriliiga turniiritabelis nelja punktiga viimasel, kümnendal kohal.

Paide linnameeskonna järgmiseks vastaseks on Tallinna FC Flora. Mäng peetakse tuleval laupäeval, 24. aprillil A. Le Coq Arenal. Kell 14 algav kohtumine lõpetab linnameeskonna jaoks ka meistrivõistluste esimese vooru. (JT)