Merit Männi
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laupäeval Paides peetud jalgpallikohtumises võõrustas Paide linnameeskond Premiumi liiga liidrit Nõmme Kaljut, kes pidi vastu võtma 4 : 5 kaotuse.

Juba mängu esimese 20 minutiga näitasid väljaku peremehed külalistele koha kätte, teenides kolm punkti: üheksandal minutil avas skoori Artur Rättel, kaks minutit hiljem oli täpne Jasper Uwaegbulam ning 20. minutil suurendas kodumeeskonna eduseisu Sander Sinilaid, kirjutab ERRi spordiportaal.

Poolajapausile läks Paide 3 : 2 eduseisul: 31. minutil avas Ats Purje Kalju väravaarve ja 45. minutil lõi karistuslöögi Hidetoshi Wakui.