Võrkpallurid andsid vastastele kõva lahingu

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teises mängus andis Järvamaa võrkpalliklubi Pärnu võrkpalliklubile kõva lahingu, Pärnu võitis 3 : 2, kirjutab Postimees.

Rohkem kui kaks tundi kestnud kohtumise lõpetas Pärnu võistkonna kapteni Andrus Raadiku ründelöök, millega suvepealinna klubi võitis otsustava geimi 15 : 13. Kogu kohtumise võitis Pärnu 23 : 25, 25 : 17, 25 : 19, 18 : 25, 15 : 13, vahendab volley.ee.

«Au meestele, kahju, et mäng ära ei tulnud, aga eks siis tugevam võitis,» ütles mängu järel Järvamaa võrkpalliklubi peatreener Villi Vantsi. «Läksime teadlikult serviga riskima ja tundub, et õnnestus. Vastase vastuvõtt oli natukene ligadi-logadi ja see võimaldas meil rohkem palle blokis ja kaitses üles tuua.»