Linnameeskond alustas kaotusega

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Paide linnameeskonnale algas seitsmes Premium liiga hooaeg võõrsil 1 : 4 kaotusega JK Sillamäe Kalevile.

Jalgpalliliidu kodulehekülje andmeil oli mängu ajal kolm kraadi sooja, ilm oli pilves, kuid sademeteta. Sillamäe kunstmurustaadionil peetud mängu võitis Sillamäe 4 : 1.

Sander Rõivassepp viis Paide 24. minutil 1 : 0 juhtima, kuid vaid minut hiljem lõi võistkonnakaaslane Andre Mägi omavärava. 1 : 1 lõppenud avapoolaja järel viis Aleksandr Dubõkin Sillamäe 2 : 1 juhtima ning kahel korral oli täpne ka Jaroslav Kvasov.