Tennisemängijad rassisid meistritiitli nimel

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lauri Tusis
Lauri Tusis Foto: Erakogu

Türi Tenniseklubi saviliiva väljakutel selgusid järjekordsed tennisemeistrid meeste üksik- ja paarismängus.

Võistluste peakohtunik Jaan Rahe ütles, et üksikmängu Järvamaa meistritiitli nimel asus võitlusse kümme meestennisisti. «Võib öelda, et kohal oli kogu meie paremik, välja arvatud Tarmo Thomson. Ta ei võtnud liigset riski, sest tunda andis reielihase venitus ja panustas paarismängu,» lisas ta.

Järjekordse Järvamaa meistritiitli võitis Lauri Tusis, kes finaalis alistas eelmise aasta meistri Rannus Mäsaku 4:6, 6:4, 6:4. Mäsak võitis küll esimese seti ja oli kolmandas 3:0 ees. Sündimas oli Rahe sõnul üllatus, kuid siis võttis Tusis ikkagi oma ja meister oli selgunud.